Tradycyjnie po pierwszym semestrze nauki gry na instrumentach w ognisku muzycznym działającym przy Żnińskim Domu Kultury, uczniowie wystąpili w koncercie. Umiejętności swoich pociech podziwiali zgromadzeni na widowni rodzice i rodziny.

Uczestnicy koncertu (część) z podziękowaniami fot. Marta Złotnicka
Uczestnicy koncertu (część) z podziękowaniami fot. Marta Złotnicka

     Nauka w ognisku muzycznym trwa sześć lat. Dzieci i młodzież uczą się gry na fortepianie i keyboardzie pod okiem nauczycieli Beaty Różańskiej, Reginy Wysockiej i Marka Nowaka.

     Dla uczniów pierwszego roku był to pierwszy taki występ przed publicznością. Widownia ciepło przyjęła wszystkich młodych instrumentalistów dodając im otuchy brawami. Po koncercie każdy z nich otrzymał dyplom z podziękowaniem i drobny upominek.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Marta Złotnicka, 11 II 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry