Główną gwiazdą Dni Żnina był zespół Varius Manx, który wystąpił na rynku 1 maja. Starsza część publiczności przypomniała sobie przeboje, które w latach 90. ub.w. znała i nuciła cała Polska.

Wokalistka Kasia Stankiewicz fot. Marta Złotnicka
Wokalistka Kasia Stankiewicz fot. Marta Złotnicka

     Założony przez Roberta Jansona zespół Varius Manx w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia. Ogromną popularność grupa zdobyła w latach 90. ub.w. z wokalistkami Anitą Lipnicką, a później Kasią Stankiewicz, z którą wylansowała największy przebój Orła cień. Tego hitu nie mogło oczywiście zabraknąć podczas koncertu pod Basztą. Zaśpiewała go Kasia Stankiewicz, która po kilkunastu latach przed czterema laty powróciła do zespołu. Wcześniej wokalistka zaprosiła tłumnie zebraną publiczność do podróży w czasie do lat 90. Zespół zaprezentował również nowe utwory, które także zostały ciepło przyjęte.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Marta Złotnicka, 2 V 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry