Owacjami na stojąco i domaganiem się bisu zakończył się 6 lipca koncert Stanisławy Celińskiej w Miejskim Domu Kultury w Barcinie. Ta znana aktorka wystąpiłą w Barcinie po raz drugi.

Stanisława Celińska na barcińskiej scenie fot. Magdalena Kruszka
Stanisława Celińska na barcińskiej scenie fot. Magdalena Kruszka

     Pierwszy koncert odbył się jeszcze w starej siedzibie domu kultury. Promowała wówczas swoją pierwszą płytę zatytułowaną Atramentowa. Tym razem przybyła do Barcina z nowym repertuarem, gdyż na koncie ma kolejną płytę pod tytułem Malinowa. Było nastrojowo i refleksyjnie, ale także dowcipnie i żwawo, a Stanisława Celińska sprowokowała słuchaczy do wstania z foteli, ruszania bioderkami i śpiewania wraz z nią.
     Publiczność nagradzała każdy kolejny utwór i każdą anegdotę gromkimi brawami, ale prawdziwa burza oklasków nastąpiła na zakończenie koncertu. W ten sposób publiczność wyraziła uznanie dla wspaniałości artystki.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka. 8 VII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry