Dzieci z "zerówek" w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie w tym tygodniu zapraszają babcie i dziadków na występy przygotowane z okazji ich święta. Klasa Oc z tej okazji wystawiła także jasełka.

Jednym z punktów programu artystycznego było ogniste paso doble fot. Karol Gapiński
Jednym z punktów programu artystycznego było ogniste paso doble fot. Karol Gapiński

     Od 22 do 24 stycznia trzy oddziały zerowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie świętują Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji wnuczęta pod opieką swoich wychowawczyń przygotowały dla babć i dziadków występy artystyczne - życzenia w formie piosenek i wierszyków oraz tańce. Nie zapomniały też o laurkach.
     23 stycznia babcie i dziadków gościły dzieci z klasy Oc, której wychowawczynią jest Elżbieta Nowak. Występ tych dzieci miał szerszy charakter, bo zanim nastąpiły w ich wykonaniu wspomniane piosenki i wierszyki oraz tańce, najpierw maluchy wystawiły przedstawienie jasełkowe.
     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 23 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry