Na scenie Żnińskiego Domu Kultury zaśpiewało ponad dwadzieścioro dzieci - w zdecydowanej większości dziewczynki, bo wystąpił tylko jeden chłopiec - w koncercie wieńczącym trzydniowe warsztaty wokalne.

Przebywanie na prawdziwej scenie sprawia młodym wokalistom ze Żnina dużą frajdę fot. Karol Gapiński
Przebywanie na prawdziwej scenie sprawia młodym wokalistom ze Żnina dużą frajdę fot. Karol Gapiński

     Od kilku lat dla dzieci spędzających ferie zimowe w mieście Żniński Dom Kultury ma ofertę spędzenia wolnego czasu w gronie rówieśników, poświęcając go nauce, która jest równocześnie zabawą. Tą ofertą są warsztaty wokalne pod kierunkiem Ludmiły Małeckiej i Artura Grudzińskiego.

     Od 4 do 6 lutego ponad 20 dzieci, wśród których najmłodsza uczestniczka ma 7 lat, ćwiczyło pod kierunkiem fachowców emisję głosu, ruch sceniczny, muzykalność. Zajęcia odbywały się w ŻDK, ale dzieci poświęcały na naukę choćby tekstów piosenek także czas w domu. Wszystko po to, aby na zakończenie warsztatów, w czwartkowy wieczór 6 lutego, zaprezentować się w koncercie finałowym „Kram z piosenkami.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 7 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry