Publiczność szczelnie wypełniła salę widowiskową Żnińskiego Domu Kultury, aby podziwiać spektakl operetkowy Od czardasza do kankana.

Artyści imponowali nie tylko kunsztem muzycznym i swobodą sceniczną, ale także efektownymi strojami fot. Karol Gapiński
Artyści imponowali nie tylko kunsztem muzycznym i swobodą sceniczną, ale także efektownymi strojami fot. Karol Gapiński

     W sobotni wieczór,15 lutego w Żnińskim Domu Kultury wystąpili artyści z Gliwic w widowisku operetkowym Od czardasza do kankana. Był to spektakl słowno-muzyczny, w którym nie zabrakło efektownych partii tanecznych. Licznie przybyła publiczność miała też przyjemność wysłuchania słynnych arii operetkowych.

     Oś fabularną tego spektaklu stanowiły perypetie Zuzy i Józka. Bohaterowie zapraszali też na scenę osoby z publiczności, dzięki czemu widzowie mogli także fizycznie uczestniczyć w tym pełnym radości i zabawy spektaklu.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 17 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry