Mogilno, plebiscyt, sportowiec, Ziemia Mogileńska
Czytelnicy wybrali 10 najpopularniejszych
     Do 20 lutego do 17:00 redakcja Tygodnika Lokalnego Pałuki i Ziemia Mogileńska przyjmowała kupony i sms-y z głosami na kandydatów w XIV Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2014 roku.

     Po podliczeniu głosów przez komisję plebiscytową, wybrana przez czytelników Pałuk i Ziemi Mogileńskiej złota dziesiątka w porządku alfabetycznym przedstawia się następująco: Marcin Balcerzak - biegi długodystansowe, Krzysztof Chojnacki - piłka nożna, Izabela Jaroszewska - narciarstwo wodne, Damian Łuczak - piłka nożna, Wiktor Mrówczyński - piłka nożna, Jacek Sadowski - piłka nożna, Agata Staniek - pływanie, Jarosław Szpulecki - narciarstwo wodne, Wiktoria Trzcińska - biegi, Mateusz Wawer - pływanie.

     W czwartek w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej wydrukujemy najpopularniejszą dziesiątkę w porządku alfabetycznym, podamy ilość nadesłanych kuponów i sms-ów, a oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w piątek 6 marca podczas Bankietu Sportowego w pubie Patryk w Mogilnie.

Marek Holak, 23 II 2015

 

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry