fot. Magdalena Kruszka
fot. Magdalena Kruszka

Barcin

     7 kwietnia wieczorem po długiej walce z chorobą zmarł ks. kanonik Bronisław Wiśniewski, dziekan i proboszcz parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Barcinie.

     Msza święta z wprowadzeniem ciała zmarłego kapłana do kościoła parafialnego pw. św. Maksymiliana Kolbego w Barcinie była sprawowana w niedzielę 10 kwietnia o 15.30 pod przewodnictwem ks. bp. Bogdana Wojtusia. Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem ks. abp. Wojciecha Polaka, Prymasa Polski, była sprawowana w poniedziałek 11 kwietnia o 11.00.
     Po zakończonej eucharystii ciało śp. ks. kan. Bronisława Wiśniewskiego zostało złożone do grobu na cmentarzu parafialnym w Barcinie.

 

Magdalena Kruszka, 11 IV 2016

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry