10 października Cecylia Skonieczna z Jeziorek (gm. Strzelno) uroczyście obchodziła rocznicę 93 urodzin i 58 rocznicę pracy społecznej.

Z okazji jubileuszu pani Cecylia odebrała mnóstwo życzeń, listów gratulacyjnych oraz kwiatów fot. Magdalena Lachowicz
Z okazji jubileuszu pani Cecylia odebrała mnóstwo życzeń, listów gratulacyjnych oraz kwiatów fot. Magdalena Lachowicz

     Jubilatka urodziła się 11 października 1925 roku. Bez reszty oddana jest działalności społecznej na rzecz Strzelna i całej gminy, od ponad 40 lat jest szefową Gminnej Rady Kobiet na terenie gminy Strzelno. Ciągle aktywna, otoczona niezwykle pozytywną aurą, jest wyjątkowym autorytetem i wzorem. Cecylia Skonieczna, pomimo swojego dostojnego wieku, nie opuszcza uroczystych spotkań z okazji corocznych świąt oraz zwyczajnych roboczych spotkań. Sumienna, oddana, chętnie służy młodszemu pokoleniu wiedzą i doświadczeniem. W 2011 roku otrzymała tytuł Strzelnianina Roku 2010.

     Koleżanki z Gminnej Rady Kobiet w przeddzień urodzin zorganizowały dla niej uroczystości jubileuszowe, które odbyły się w sali obrad strzeleńskiego ratusza. Była kawa i ciasto upieczone przez członkinie KGW oraz wyśmienity tort urodzinowy. Z okazji jubileuszu pani Cecylia odebrała mnóstwo życzeń, listów gratulacyjnych oraz kwiatów, ponadto wszyscy odśpiewali jubilatce Życzymy, życzymy.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 11 X 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry