Turystyka
   
    Małgorzata Błochowiak z wydziału spraw społecznych Urzędu Miejskiego w Żninie obsługiwała stoisko województwa kujawsko-pomorskiego podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych w Moskwie.

    Od 15 do 18 marca zorganizowano w Moskwie Międzynarodowe Targi Turystyczne Intourmarket 2008. Ofertę turystyczną zaprezentowali wystawcy z 50 państw, w tym Rosji. W gronie polskich stoisk, obok województwa dolnośląskiego, warmińsko-mazurskiego oraz Kołobrzegu i Łodzi, swoje stoisko wyeksponowało województwo kujawsko-pomorskie, w tym gmina Żnin.
    Gmina Żnin zaprezentowała się na targach Intourmarket po raz pierwszy. Reprezentantka gminy Małgorzata Błochowiak z wydziału spraw społecznych Urzędu Miejskiego w Żninie obsługiwała również stoisko województwa, na którym informowała o atrakcjach turystycznych oraz promowała walory turystyczne województwa, Pałuk i gminy. Stoisko województwa kujawsko-pomorskiego odwiedzały tłumy zwiedzających, którzy są zainteresowani przyjazdem do Polski. Najczęściej pytali o położenie geograficzne województwa i gminy Żnin, agroturystykę, zabytki oraz formy aktywnego wypoczynku na łonie przyrody.
    Sporym zainteresowaniem cieszyły się również materiały promujące województwo oraz gminę Żnin. Dla przedstawicieli branży turystycznej oraz rosyjskich turystów przygotowano foldery i ulotki, które mają ich zachęcić do przyjazdu na Pałuki.
Arkadiusz Majszak, 26 III 2008
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry