Stowarzyszenie Prywatnych Właścicieli Nieruchomości - tak, jak zapowiadało - organizuje co miesiąc blokadę na drogach krajowych. I tak do skutku.

     17 lutego z inicjatywy Stowarzyszenia Prywatnych Właścicieli Nieruchomości w Strzelnie z przewodniczącym Andrzejem Pruczkowskim blokowane będą po raz czwarty drogi krajowe nr 15 i 25 przebiegające przez centrum Strzelna. Blokada jest wyrażeniem sprzeciwu wobec opóźnienia w realizacji inwestycji budowy obwodnicy miasta, a co za tym idzie degradacji nieruchomości oraz uciążliwości spowodowanych nadmiernym ruchem pojazdów ciężarowych przez centrum miasta.
     Akcja protestacyjna rozpocznie się o 15:00 na ul. Sportowej. Uczestnicy demonstracji przejdą w okolice dróg krajowych 15 i 25 tj. w rejon ulic: Kolejowej, Michelsona, Świętego Ducha i Powstania Wlkp. Tam zaopatrzeni w transparenty i flagi będą przechodzili przez pasy na ulicach, z okresowymi zejściami z przejść dla pieszych, by rozładować korki pojazdów. Zakończenie blokady planowane jest na 17:00.
     Odpowiedzialnym za organizację protestu jest Andrzej Pruczkowski, a koordynatorami Grzegorz KulczyckiPiotr Dubicki.

Magdalena Lachowicz
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 1305 (7/2017)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry