17 maja w wyniku zapadnięcia się nawierzchni na ulicy 700-lecia w okolicy kościoła pw. św. Floriana w Żninie obowiązuje zmiana organizacji ruchu.

Zaraz po wyciągnięciu auta z zapadliny strażak ocenił jej głębokość fot. Witold Ejankowski

     Odcinek ul. 700-lecia od skrzyżowania z ul. Szkolną do skrzyżowania z ul. Lewandowskiego jest zamknięty z powodu zapadnięcia się nawierzchni, które miało miejsce w środę, 17 maja przed 8.00.
     Podróżujący są kierowani objazdem przez ul. Szkolną, a dalej ul. Sądową, które to drogi na czas trwania utrudnienia są dwukierunkowe.
     Na chwilę obecną nie wiadomo ile czasu zajmie naprawianie nawierzchni. O rozwoju sytuacji będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej Pałuk.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 18 maja.

(wej), 17 V 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry