W związku z planowanym na poniedziałek (17 lipca) otwarciem obwodnicy Inowrocławia, nastąpią w tym dniu zmiany w organizacji ruchu w okolicach nowej wybudowanej trasy m.in. w Markowicach.

za GDDKiA

     Jak informuje Tomasz Okoński, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy planowane utrudnienia to:

     - 17 lipca 2017 około 11.30 zamknięty zostanie dotychczasowy przebiegu drogi krajowej nr DK 15 i 25 w Markowicach.

     Cały ruch od strony Poznania kierowany będzie już na obwodnicę miasta. Natomiast kierowcy jadący od Inowrocławia na południe będą kierowani na węzeł Tupadły (patrz mapka). Taki przebieg będzie obwiązywał przez kilka najbliższych miesięcy (w związku z realizowaną budową węzła Markowice). Wprowadzane już dodatkowe oznakowanie w tych miejscach, a w poniedziałek 17 lipca dodatkowo ruchem kierować będą sygnaliści GDDKiA i policja.

     - W poniedziałek 17 lipca od 10.00 do 14.00 zamknięty zostanie wiadukt w ciągu drogi powiatowej nr 2545C (Marcinkowo-Inowrocław) stanowiącej przedłużenie ulicy Jacewskiej (patrz mapka). Objazd wyznaczono trasą: Marcinkowo – Balczewo –Dziennice – Marulewy - ul. Św. Ducha w Inowrocławiu.

     W trakcie obowiązywania zmian, funkcjonować będą (w ich obrębie) odpowiednie tablice o obowiązujących objazdach

     Kierowcy proszeni są o ostrożność i uważane spoglądanie na znaki i tablice kierunkowe.

(mr), 13 VII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry