17 lipca Zarząd Dróg Powiatowych przystąpił do budowy ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Gnieźnieńskiej w Żninie. Wiążą się z tym utrudnienia w ruchu drogowym, które mogą potrwać do końca sierpnia. Jeden pas jezdni pozostaje nieprzejezdny.

     Najpierw wykonany zostanie odcinek od ronda do ul. Łąkowej, a później kolejny - do ul. Sportowej. Działania prowadzone będą po lewej stronie jezdni, patrząc od ronda, poza pasem drogi. Wykonywane będą chodniki, zatoczki i zjazdy.
     P.o. dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Żninie informuje jednak, że wykonawca prowadzi roboty przy krawędzi jezdni, więc musi zająć jeden z pasów. Wytyczono objazd ul. Sportową. Tamtędy też mają się poruszać samochody ciężarowe. Remont ma być realizowany do końca sierpnia.

Magdalena Kruszka, 17 VII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry