27 listopada przed 11.00 ruch na drodze krajowej nr 5 w okolicy Rogowa został całkowicie zablokowany w wyniku zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych i dwóch ciężarówek.

fot. Sylwia Wysocka
fot. Sylwia Wysocka

     Jak podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żninie mł. asp. Wioleta Burzych utrudnienia mogą utrzymywać się nawet przez kilka godzin, ponieważ jedna z ciężarówek przewróciła się i do jej podniesienia wymagany jest specjalistyczny sprzęt. Policja wyznaczyła objazdy dla podróżujących drogą krajową nr 5 - samochody osobowe kierowane są przez centrum Rogowa, natomiast ruch ciężarowy przebiega przez Gąsawę.
     Droga została odblokowana po ok. 15 godzinach.

(wej), 27 XI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry