Podobnie jak w latach poprzednich, zimowym utrzymaniem dróg zajmą się dwie firmy: Usługi Sprzętem Budowlanym Mag-Dar Dariusz Kończal z Wymysłowa oraz Kółko Rolnicze w Królikowie.

     Utrzymanie zimowe dróg w gminie Szubin zostało podzielone na trzy zadania. Zadanie numer jeden obejmuje drogi położone w północnej części gminy Szubin: w Szkocji, Turze, Wymysłowie, Starym Jarużynie, Niedźwiadach, Chobielinie, Rynarzewie, Zamościu, Kołaczkowie, Żurczynie, Łachowie, Szkocji, Samoklęskach Dużych i Małych. Zadanie numer dwa swoim zasięgiem obejmuje miasto Szubin. Z kolei zadanie numer trzy dotyczy dróg w zachodniej i południowej części gminy Szubin, czyli w: Chomętowie, Gąbinie, Mąkoszynie, Żędowie, Wąsoszu, Kowalewie, Zalesiu, Szaradowie, Pińsku, Królikowie, Chraplewie, Retkowie, Wrzosach, Ciężkowie, Wolwarku, Dąbrówce Słupskiej, Skórzewie, Kornelinie.
     Na wszystkie zadanie wpłynęło po jednej ofercie. Oferty te zostały uznane za najkorzystniejsze i wygrały postępowanie.
     Wykonawcą pierwszego i drugiego zadania będzie firma Usługi Sprzętem Budowlanym Mag-Dar Dariusz Kończal z Wymysłowa. Firma zadeklarowała, że pierwsze zadanie wykona za 87.048 zł, drugie za 168.174,90 zł. Realizacją zadania trzeciego zajmie się Kółko Rolnicze z Królikowa za 70.858,80 zł. Firmy te będą świadczyć usługi do 30 kwietnia 2018 r.

Remigiusz Konieczka
Pałuki nr 1344 (46/2017)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry