W czwartek (30 listopada) Eurovia Polska przedstawiła w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy harmonogram robót na ul. Dworcowej w Żninie. Według tego planu wykonawca przebudowy drogi wojewódzkiej nr 251 na 15-kilometrowym odcinku ze Żnina do Juncewa (ul. Dworcowa w Żninie znajduje się w ciągu tej drogi) chciałby przebudować most przez Gąsawkę w okresie od stycznia do września 2018 r.

     Czy na taki termin przebudowy mostu i zamknięcia ulicy zgodzi się Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy? Być może będzie to wiadomo już w piątek, 1 grudnia.
     Umowny termin wykonania całego zadania, czyli modernizacji drogi aż do granicy województwa kujawsko-pomorskiego z wielkopolskim, upływa 30 czerwca 2018 r. Firma Eurovia Polska (wykonawca remontu) przedstawiając harmonogram, złożyła też wniosek o aneks do umowy z ZDW, w którym termin realizacji inwestycji byłby wydłużony właśnie do września.
     Michał Sitarek, rzecznik prasowy ZDW w Bydgoszczy poinformował, że w piątek prawdopodobnie będzie wydany komunikat w tej sprawie.

Karol Gapiński, 30 XI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry