6 grudnia nad ranem na odcinku drogi krajowej nr 5 w Sobiejuchach samochód przewożący butle z gazem wpadł do rowu. Utrudnienia ruchu trwały do ok. 15:20.

     Początkowo ruch odbywał się wahadłowo. Od 12:50 droga była całkowicie zablokowana w związku z wyciąganiem pojazdu przy użyciu specjalistycznego sprzętu.
     Podczas wykonywania czynności obowiązywały wyznaczone przez policję objazdy. Podróżujący z Szubina w kierunku Żnina mogli ominąć utrudnienie przez Chomętowo, natomiast kierowcy jadący drogą krajową nr 5 z Gniezna w stronę Bydgoszczy kierowani byli w Żninie na ul. Dworcową i dalej trasą wiodącą przez Łabiszyn.

(wej), 6 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry