Grafik kreatywny potrzebny

W Żninie w piątek (23 marca) w rejonie skrzyżowania ul. Mickiewicza z ul. Dworcową doszło do potrącenia pieszego. Do 12.00 w miejscu wypadku ruch odbywał się wahadłowo. Dodatkowo wyznaczone były objazdy.

Po zdarzeniu ruchem w miejscu wypadku kierował policjant fot. Karol Gapiński
Po zdarzeniu ruchem wahadłowym w miejscu wypadku kierował policjant fot. Karol Gapiński

     W piątek, 23 marca ok. 10.00 na ul. Mickiewicza w Żninie (w okolicy skrzyżowania z ul. Dworcową) samochód osobowy potrącił pieszego. Osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala w Żninie.
     Jak informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowej Policji w Żninie ruch lokalny w miejscu zdarzenia, ze względu na zablokowany pas w stronę Bydgoszczy, odbywał się wahadłowo. Dodatkowo patrole policji przekierowywały ruch poza Żninem na objazdy. Utrudnienia trwały do 12.00.

 

(mr), 23 III 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry