Od czwartku do soboty na krajowej piątce w Sobiejuchach będą utrudnienia w ruchu, a kierowcy mogą spodziewać się korków.

     Tomasz Okoński, główny specjalista ds. komunikacji społecznej bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że w związku z budową drogi ekspresowej S5 na odcinku 6 Szubin - Jaroszewo i planowanymi pracami, dotyczącymi dostaw i montażu belek do budowy wiaduktu drogowego od czwartku 26 kwietnia do soboty 28 kwietnia (włącznie) będą występowały chwilowe utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 5 (na wysokości Sobiejuch). Utrudnienia te będą występowały również w porze nocnej tj. między 24:00 a 6:00.

     Na czas zjazdu pojazdów na wyznaczone miejsca na placu budowy jak i montażu belek na obiekcie, wprowadzone zostanie zwężenie, ograniczenie prędkości, a ruchem sterować będą sygnaliści. Miejscami mogą tworzyć się spore korki. Kierowców prosimy o ostrożność i dostosowanie prędkości do wprowadzonych ograniczeń - informuje Tomasz Okoński.

 

(rk), 25 IV 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry