Przez dwa dni, 27 i 28 lutego na drodze krajowej nr 5 wystąpią utrudnienia w ruchu związane z budową drogi ekspresowej S5.

     W środę 27 lutego w okolicach obiektu WD5-10 na budowanym węźle Pałuki w Wąsoszu będą następowały chwilowe utrudnienia w ruchu w porze nocnej między północą a 6.00 rano. Wprowadzone zostanie ręcznie kierowanie ruchem przez uprawnionych sygnalistów na czas zjazdu na wyznaczone miejsca placu budowy, jak i montażu belek na obiekcie.

     W środę i czwartek (27-28 lutego) na obiekcie WD5-11 wprowadzone zostanie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych sygnalistów na czas zjazdu na wyznaczone miejsca placu budowy.

(rk), 27 II 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry