Na skrzyżowaniu ul. Aliantów, 1 stycznia i Żytniej ma być ustawiona tymczasowa sygnalizacja świetlna. Związane jest to z kolejnym etapem modernizacji drogi wojewódzkiej.

Przy skrzyżowaniu, na którym będzie zainstalowana tymczasowa sygnalizacja świetlna znajduje się również przejście dla pieszych. fot. Karol Gapiński
Przy skrzyżowaniu, na którym będzie zainstalowana tymczasowa sygnalizacja świetlna znajduje się również przejście dla pieszych. fot. Karol Gapiński

     Jak przekazał Akesander Kranc z Urzędu Miejskiego w Żninie, w dniach 16-17 stycznia na obszarze skrzyżowania ulic Aliantów (droga wojewódzka nr 251), Żytnia (droga gminna nr 131106C) i 1 Stycznia (droga powiatowa nr 2314C) spodziewane jest wprowadzenie tymczasowej zmiany organizacji ruchu drogowego.

     Zmiana organizacji związana jest z kolejnym etapem rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 251, którą na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy realizuje firma Eurovia. W ramach wprowadzanych zmian zostanie zastosowana sygnalizacja świetlna dla każdego wlotu na to skrzyżowanie w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego. Sygnalizacja świetlna będzie obowiązywała do momentu zakończenia prac drogowych.

Karol Gapiński, 13 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry