Do jutra mogą potrwać utrudnienia w ruchu na ul. 4 Stycznia związane z awarią wodociągu. Rura jest już naprawiona i woda dociera do odbiorców na starym mieście w Barcinie.

Pęknięta rura jest już naprawiona. Trwają prace zmierzające do odtworzenia fragmentu jezdni. fot. Karol Gapiński
Pęknięta rura jest już naprawiona. Trwają prace zmierzające do odtworzenia fragmentu jezdni. fot. Karol Gapiński

     25 stycznia w Barcinie na ul. 4 Stycznia, na wysokości końca linii zabudowy starego miasta stwierdzono pęknięcie wodociągu 200. W czasie naprawy, do której przystąpiło przedsiębiorstwo Wodbar była krótka przerwa w dostawach wody do odbiorców na starym mieście.

     Obecnie rurociąg jest już naprawiony, ale trwają prace związane z koniecznością odtworzenia fragmentu jezdni w obrębie awarii wodociągu. Te prace też realizuje Wodbar. Ograniczenia w ruchu na odcinku ul. 4 Stycznia w obrębie starego miasta mogą potrwać do jutra - 27 stycznia.

Karol Gapiński, 26 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry