W czytelni zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera

        fot. Joanna Świetnicka

Mogilno, warsztaty, integracja, święta

     30 marca w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie zorganizowane zostały Integracyjne Warsztaty Wielkanocne. Zajęcia te już na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych w tym miejscu.

     W trakcie trwania warsztatów uczniowie wspólnie z nauczycielami i pracownikami biblioteki tworzyli oryginalne dekoracje świąteczne. Dzięki tym zajęciom dzieci i młodzież mogły niewątpliwie rozwijać swoją kreatywność, ale także miały możliwość rozwijania zmysłu artystycznego wspieranego fachową pomocą dorosłych. Tym razem zadaniem milusińskich było wykonać koszyk wielkanocny. Do jego wykonania użyto m.in. kolorowego papieru, tektury falistej oraz krepy. Wykonane rękodzieła uczestnicy zajęć zabrali do domu.
     Spotkanie odbyło się z inicjatywy nauczycielki ZPS w Szerzawach - Krystyny Szałkowskiej i kierownika oddziału dla dzieci MBP w Mogilnie - Magdaleny Czerwińskiej
     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz e-Pałukach w czwartek, 5 kwietnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 2 IV 2012

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry