Artykuł tygodnia
  • Utrudnienia na ul. Gnieźnieńskiej w Żninie
    Utrudnienia na ul. Gnieźnieńskiej w Żninie

    17 lipca Zarząd Dróg Powiatowych przystąpił do budowy ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Gnieźnieńskiej w Żninie. Wiążą się z tym utrudnienia w ruchu drogowym, które mogą potrwać do końca sierpnia. Jeden pas jezdni pozostaje nieprzejezdny.

Gdzie ma powstać farma fotowoltaiczna? Na jakiej powierzchni? Jaka ma być moc farmy?

     Informacje na temat wykorzystania na Pałukach energii słonecznej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 13 kwietnia.

     W wydaniu (z większą ilością stron niż zwykle) także m.in. o śledztwie związanym z budową ul. Polnej w Żninie, wycenie nieruchomości pod budowę drogi S5, wiatrakach w Murczynie i przywłaszczeniu 90 mln zł oraz szereg artykułów przygotowanych specjalnie z okazji Świąt Wielkanocnych.

(mr), 12, IV 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry