Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Gdzie ma powstać farma fotowoltaiczna? Na jakiej powierzchni? Jaka ma być moc farmy?

     Informacje na temat wykorzystania na Pałukach energii słonecznej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 13 kwietnia.

     W wydaniu (z większą ilością stron niż zwykle) także m.in. o śledztwie związanym z budową ul. Polnej w Żninie, wycenie nieruchomości pod budowę drogi S5, wiatrakach w Murczynie i przywłaszczeniu 90 mln zł oraz szereg artykułów przygotowanych specjalnie z okazji Świąt Wielkanocnych.

(mr), 12, IV 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry