Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

12 maja w Strzelnie odbyła się akcja sprzątania świata Czyste Strzelno i okolice.

Nauczyciel gimnazjum Stanisław Lewandowski przygotowuje grilla dla gimnazjalistów i przedszkolaków fot. Paweł Lachowicz
Nauczyciel gimnazjum Stanisław Lewandowski przygotowuje grilla dla gimnazjalistów i przedszkolaków fot. Paweł Lachowicz

     Inicjatorem sprzątania świata co roku jest strzelnianin Krzysztof Nosek. W tym roku, w ramach akcji zaprosił do sprzątania uczniów i nauczycieli strzeleńskiego Gimnazjum im. Jana Dałkowskiego oraz przedszkolaków i ich opiekunów z Przedszkola nr 2. Gimnazjaliści sprzątali brzegi jeziora w miejscowości Łąkie, z kolei przedszkolaki sprzątały strzeleński Park im. 750-lecia. Po sprzątaniu wszyscy zebrali się w Zielonej klasie przy strzeleńskim gimnazjum na wspólnym pikniku.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 15 V 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry