15 maja w Szkole Podstawowej w Markowicach (gm. Strzelno) odbył się czwarty turniej warcabowy adresowany do uczestników zajęć w Świetlicy Profilaktyczno–Wychowawczej w Strzelnie.

W turnieju uczestniczyły dzieci z Markowic, Wronowych i Strzelna fot. Magdalena Lachowicz
W turnieju uczestniczyły dzieci z Markowic, Wronowych i Strzelna fot. Magdalena Lachowicz

     W turnieju wzięło udział 17 wychowanków z filii Świetlicy przy szkołach podstawowych w Markowicach, Wronowych oraz świetlicy ze Strzelna z opiekunami. Turniej miał charakter indywidualny i rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych, uczniów klas I–III i IV–VI. Zwycięzcą turnieju został zawodnik, który uzyskał największą ilość punktów w danej kategorii wiekowej. W przerwach między kolejnymi partiami warcabowymi dzieci brały udział w warsztatach plastycznych podczas których kolorowały kolorowanki antystresowe z serii arteterapii.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 16 V 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry