Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Sezon komunijny w pełni, o czym świadczą m.in. zdjęcia w galeriach na naszej stronie internetowej. Jak się okazuje nie wszystkim wszystko ułożyło się zgodnie z oczekiwaniami. 

     O tym, z jakimi kłopotami borykają się rodzice dzieci pierwszokomunijnych w Żninie, zaliczkach, menu, rezerwacjach miejsc i lokalach, piszemy w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 18 maja. 

(mr), 17 V 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry