Od 10 do 12 października Zakład Gazowniczy przeprowadzi akcję przewonienia w Żninie, aby wykryć i usunąć ewentualne nieszczelności sieci i instalacji w budynkach.

     Polska Spółka Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy przeprowadzi akcję przewonienia gazu ziemnego Jesień 2017, która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności gazowej sieci rozdzielczej i w instalacjach wewnętrznych w budynkach.
     W terminie od 10 do 12 października br. mieszkańcy Żnina korzystający z gazu dystrybuowanego przez tę spółkę winni zwrócić szczególną uwagę na obce zapachy w pomieszczeniach, w których znajduje się sieć dostarczająca gaz. Wszelkie podejrzenia o ulatniającym się gazie w obiektach należy zgłaszać właścicielom lub administratorom, na których spoczywa obowiązek naprawy takich usterek. Obowiązek usuwania nieszczelności gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach należy do Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. i jej pracownicy będą się tym zajmować. Akcja jest przeprowadzana w całym województwie kujawsko-pomorskim w terminie od 26 września do 26 października br. wg ustalonego harmonogramu.
     W przypadku wyczucia zapachu ulatniającego się gazu należy niezwłocznie powiadomić administratora budynku lub Pogotowie Gazowe pod numerem telefonu 992.

Karol Gapiński, 10 X 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry