Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

W środę 11 października od rana w Żninie i okolicach nie działały telefony i sieć internetowa. Biuro Prasowe Orange Polska informuje, że trudności mogą potrwać do 15.00.

     Awaria powodująca utrudnienia w korzystaniu z usług szerokopasmowych objęła 1.018 abonentów sieci Orange, m.in. także redakcje Pałuk w Żninie i Mogilnie.

     Jak informuje rzecznik Orange Polska trwają prace, by usunąć awarię i przywrócić łączność. Wstępnie awaria ma być usunięta o 15.00.

(mr), 11 X 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry