Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Sąd nałożył na Muzeum Ziemi Pałuckiej nakazy zapłaty z tytułu udziału w biletach na rzecz właściciela parku machin oblężniczych.

     Właściciel parku machin zapowiada, że będzie domagał się zapłaty również za kolejne miesiące (łącznie około 300.000 zł do teraz), bo jego zdaniem umowa jaką podpisał z byłym dyrektorem muzeum, nadal obowiązuje. Burmistrz Żnina zapowiada, że nie udzieli muzeum dotacji na uregulowanie roszczeń właściciela machin.

     Więcej w tygodniku Pałuki w czwartek, 12 października.

(kg), 11 X 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry