Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Od czwartku 12 października godz. 13.00 do piątku 13 października godz. 9.00 nad Pałukami może wystąpić silny zachodni i północno-zachodni wiatr o średniej prędkości 25-35 km/h z porywami do 75 km.

     Agnieszka Drwal-Tylmann, synoptyk IMGW-PIB wydała ostrzeżenie pierwszego stopnia dla województwa kujawsko-pomorskiego. Prawdopodobieństwo wystąpienia silnego wiatru wynosi 80%.

(mr), 12 X 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry