7 listopada w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie odbyło się VI Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Mogileńskiej. Spotkanie miało charakter szkoleniowy i integracyjny. Było miejscem wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk między stowarzyszeniami.

Część szkoleniowa miała charakter interaktywnych warsztatów fot. Joanna Świetnicka
Część szkoleniowa miała charakter interaktywnych warsztatów fot. Joanna Świetnicka

     Tematem VI edycji Forum była Rola organizacji pozarządowych w życiu społecznym. Uczestnikami forum byli przedstawiciele organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną i mających siedzibę na terenie powiatu mogileńskiego. Nie zabrakło też artystycznej niespodzianki, konkursu oraz poczęstunku. Pieczę nad wydarzeniem sprawowało Stowarzyszenie Jarzębina w Strzelcach (gm. Mogilno) przy współpracy wydziału promocji mogileńskiego ratusza i wsparciu Gminy Mogilno.
     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek 16 listopada.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 10 XI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry