W sali jeziorańskiego domu kultury, 11 listopada zebrali się mieszkańcy całej gminy, by uczestniczyć w zorganizowanym po raz piąty turnieju rozrywkowym pt. Mikstura.

Na scenie prezentuje się zwycięzca w kategorii dzieci młodszych Eliasz Szurlej fot. Paweł Lachowicz
Na scenie prezentuje się zwycięzca w kategorii dzieci młodszych Eliasz Szurlej fot. Paweł Lachowicz

     Celem imprezy była promocja młodych talentów, upowszechnianie kultury i sztuki oraz przekazywania wiedzy historycznej. Całość prowadził dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński. Turniej podzielony był na dwie kategorie wiekowe uczniów klas I-III i klas IV-VI. W sumie zgłosiło się 13 uczestników. Uczestnicy obu kategorii zaprezentowali się w tańcu i śpiewie. Zwycięzcą została osoba, która łącznie w dwóch konkurencjach uzyskała największą ilość punktów. Poza turniejem w związku ze świętem odzyskania niepodległości przed publicznością w kilku piosenkach i pieśniach patriotycznych zaprezentowali się członkowie chóru Arioso działającego przy Szkole Podstawowej w Jeziorach Wielkich pod kierunkiem Pawła Politowskiego.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 14 XI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry