Advertisement
Artykuł tygodnia
  • Ogrodowa zamknięta
    Ogrodowa zamknięta

    Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement

Od fundacji Panoptykon otrzymaliśmy informacje o planach lustracji majątkowej 117 grup zawodowych.

     Aby lepiej zobrazować planowane zmiany, fundacja zajmująca się ochroną prywatności przygotowała specjalną tabelkę podsumowującą, a w 10 historiach z dreszczykiem przedstawiła możliwe zagrożenia dla osób objętych ustawą. Dziś dreszczyk już jest mniejszy, gdyż 27 października podczas spotkania konsultacyjnego minister Maciej Wąsik zapowiedział zawężenie listy do urzędników podejmujących ważne decyzje lub kandydujących w wyborach. Prace nad ustawą nadal trwają.

(dk), 6 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry