Advertisement
Artykuł tygodnia
  • Ogrodowa zamknięta
    Ogrodowa zamknięta

    Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement

5 grudnia w sali widowiskowej MDK przy Rynku 10 w Mogilnie miały miejsce otwarte warsztaty bożonarodzeniowe dla seniorów.

Zajęcia prowadziła m.in. Sylwia Stręk, plastyk z MDK (z prawej) fot. Joanna Świetnicka
Zajęcia prowadziła m.in. Sylwia Stręk, plastyk z MDK (z prawej) fot. Joanna Świetnicka

     W międzyczasie seniorzy uczyli się dekorować szklane bombki, tworzyć kule kąpielowe, wykonywać ozdoby metodą decoupage. W programie warsztatów nie zabrakło też wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.
     Pieczę nad wydarzeniem sprawowało Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku na czele z prezesem Grażyną Lewandowską. Organizacja działa przy MDK. Partnerem wydarzenia była firma Gas Storage Poland.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 7 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry