Od soboty działa w internecie nowa strona, przeznaczona dla czytelników z powiatu mogileńskiego: palukimogilno.pl.

      Ze względu na docierające do nas apele czytelników z Dąbrowy, Jezior Wielkich, Mogilna, Orchowa, Trzemeszna, Strzelna i innych miejscowości, położonych na terenie ukazywania się tygodnika "Pałuki i Ziemia Mogileńska", którzy oczekiwali strony internetowej przeznaczonej wyłącznie dla nich - właśnie spełniamy ich życzenie i udostępniamy nasze najnowsze dzieło: stronę internetową palukimogilno.pl

     Znajdują się na niej zupełnie inne materiały, niż w papierowym wydaniu gazety, ale specyficzne dla internetu: filmy i galerie zdjęć z wyżej wymienionych gmin, bieżące informacje o możliwych utrudnieniach na drogach,a także inne aktualności. Podajemy je od razu, aby wykorzystać szybkość dotarcia z podstawowymi informacjami do czytelnika, a wymagające więcej czasu ich rozwinięcie nasi czytelnicy znajdą w papierowej gazecie. Na stronie palukimogilno.pl każdego dnia znajdziecie nowe wiadomości.

     Przez nową stronę będzie także możliwość zlecenia ogłoszeń drobnych (na wspólną stronę dla obu portali), a osoby zainteresowane kupnem samochodu, maszyn rolniczych, pracą, usługami - skorzystają z wygodnego przycisku, odsyłającego ich do tych ogłoszeń. Jej częścią będzie sklep z książkami i płytami Wydawnictwa Wulkan. Przygotowaliśmy także na niej miejsca reklamowe, w których swoją ofertę będą mogli zaprezentować lokalni przedsiębiorcy z Mogilna, Strzelna i innych miejscowości Ziemi Mogileńskiej.

     Ważnym elementem strony palukimogilno.pl jest informator z kontaktami do lokalnych instytucji i ośrodków zdrowia, telefony alarmowe, harmonogram pracy aptek oraz kontakty do naszych reporterów.

     Szata graficzna i jej konstrukcja jest nowoczesna, mamy nadzieję, że i Wam, drodzy Czytelnicy, spodoba się nasz nowy projekt. Na telefonach komórkowych będzie wyświetlana w wygodny sposób, w innym układzie, niż na ekranie komputerów (jest to strona responsywna).

     W redakcji Pałuk i Ziemi Mogileńskiej przy ul. Ogrodowej 1, dokąd wszystkich naszych czytelników serdecznie zawsze zapraszamy, można pobrać nalepkę z kodem QR. Po zeskanowaniu go smartfonem - pokaże się link do strony i będzie go można zapisać już na stałe w telefonie.

     Mamy nadzieję, że dzięki tej stronie lepiej będziemy wypełniać misję naszego wydawnictwa, którą jest zapewnienie komunikacji między ludźmi, kształtowanie kultury odwagi i odpowiedzialności oraz przeciwstawianie się kulturze zawiści i nieufności.

     Dokładamy starań, by strona palukimogilno.pl była ciekawa i stała się Waszą swoją stroną. Czekamy na Wasze uwagi i propozycje - interesują nas oczywiście głównie głosy krytyczne, gdyż pomogą nam znaleźć ewentualne błędy i lepiej dopasować to, co robimy do Waszych oczekiwań. Uwagi i propozycje można wysyłać na adres: mogilno@paluki.tygodnik.pl.

Marek Holak, Mirosława Roszak, Dominik Księski, Witold Ejankowski

6 I 2018

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry