Poniżej publikujemy tekst oświadczenia, w którym wójt Gąsawy Błażej Łabędzki odnosi się do treści opublikowanych w ostatnim wydaniu tygodnika Pałuki.

OŚWIADCZENIE

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Gąsawa,

W związku z opublikowaniem w dniu 4 stycznia 2018 r. w Tygodniku Lokalnym PAŁUKI (Nr 1351) w rubryce Naszym zdaniem wypowiedzi czytelnika, dotyczącej mojej osoby jako Wójta Gminy Gąsawa, w którym anonimowy czytelnik zarzuca mi, że za pieniądze podatników wykupiłem sobie płatny wywiad w gazecie, informuję Państwa, że opublikowana wypowiedź czytelnika, dotycząca mojej osoby, jest niezgodna z prawdą. Działalność wójta jest działalnością jawną. Co sesję przedstawiam sprawozdanie ze swej działalności, informując m.in. o tym z kim i na jaką okoliczność zawarłem daną umowę w sprawie realizacji budżetu oraz gospodarowania mieniem gminnym. Oświadczam, że wywiad zamieszczony w Gazecie Pomorskiej, który ukazał się w dniu 28 grudnia 2017 r., nie został sfinansowany ze środków publicznych.

Dementuję zatem wszelkie pomówienia na temat tego, że za pieniądze mieszkańców wykupiłem sobie płatny wywiad w Gazecie Pomorskiej.

Wójt Gminy Gąsawa
Błażej Łabędzki

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry