Lubisz swoją miejscowość? Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska. Do wygrania elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black. Jeszcze dziś weź udział w konkursie.

 

     Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na swoją miejscowość unijnymi oczami.

     Nie wiesz gdzie zrobić zdjęcie lub jak je opisać? Podajemy przykład:

 

Oto boisko wielofunkcyjne w Żninie, wybudowane z pomocą środków unijnych. Dzięki niemu najmłodsi (choć nie tylko!) mieszkańcy mojego miasta mogą uprawiać różne dyscypliny sportu, dbając o zdrowie i wzmacniając relacje z innymi. Jest to zdecydowanie najbliższa mi inwestycja, ponieważ nie ma nic przyjemniejszego niż zdrowa rywalizacja ze znajomymi - a dzięki funduszom unijnym mamy do tego świetne warunki!

Miejscowość: Żnin

Mój lokalny tygodnik: Pałuki

 

     Zdjęcie z krótkim opisem, nazwą miejscowości, tytułem Twojej gazety lokalnej (Pałuki) i oświadczeniem, które znajduje się w regulaminie konkursu wyślij na adres konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018 r. Wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie palukitv.pl oraz na gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też więcej informacji o konkursie.

     Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”.

     Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry