31 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Gąsawie wzięło udział w III Szkolnym Konkursie Recytatorskim.

     Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy IV-VI i klasy VII szkoły podstawowej, a także II i III gimnazjum. Umiejętności recytatorskie uczniów oceniało jury w składzie: Eliza Reszka - dyrektor SP w Rogowie, Danuta Górna - pedagog, Jacek Superczyński - dyrektor SP w Gąsawie, a także organizatorki konkursu - Beata Jeździkowska i Kamila Starczewska-Gładyś.

     W kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce zdobyła Lena Jagodzińska z IVb, drugą nagrodę zdobył Mikołaj Wojtaś z IVa, a trzecią Paulina Wiśniewska z VIb. Wyróżnienia przyznano Ewie Szczęsnej i Szymonowi Wiechetkowi.

     W grupie uczniów klas VII, a także II i III gimnazjum pierwsza nagroda trafiła w ręce Patryka Murawskiego z IIIb, drugą zdobyła Michalina Janicka z IIb, a trzecią Zuzanna Jakubowicz z IIb. Wyróżnienie otrzymała Kornelia Kilichowska z IIIa.

Arkadiusz Majszak, 16 V 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry