Dwa psy poszukują dla siebie nowego domu.

Pies znaleziony w Gączu fot. UM Janowiec
Pies znaleziony w Gączu fot. UM Janowiec
Pies, który błąkał się w Ojrzanowie fot. Magdalena Kruszka
Pies, który błąkał się w Ojrzanowie fot. Magdalena Kruszka

     W lecznicy Ryszarda Lisiewskiego w Łabiszynie przebywa pies, który błąkał się w Ojrzanowie, a potem przebywał na terenie jednego z gospodarstw. Właściciele zawiadomili policję, a pies trafił do lecznicy. Ma około 2-3 lata. Jest dobrze odżywiony i zdrowy. Waży około 15 kg. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Szuka nowego domu. W sprawie szczegółów można kontaktować się z Ryszardem Lisiewskim pod numerem tel. 604-512-307.

     Kolejnego pieska znaleziono w Gączu w gminie Janowiec Wielkopolski 12 maja. Zwierzę jest bardzo łagodne, spokojne i zadbane. Urząd Miejski w Janowcu poszukuje właściciela albo osoby, która chciałaby szczeniaka adoptować. W celu zobaczenia pieska można kontaktować się pod numerem tel. 730-795-198.

(mk, sw), 16 V 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry