Zadania służby geodezyjno-kartograficznej województwa kujawsko-pomorskiego w ramach realizacji projektu "Infostrada Kujaw i Pomorza" były głównym tematem spotkania związku powiatów województwa kujawsko-pomorskiego.

Na zdjęciu od lewej starosta mogileński Tomasz Barczak, wicestarosta inowrocławski Włodzimierz Figas i starosta żniński Zbigniew Jaszczuk fot. Arkadiusz Majszak
Na zdjęciu od lewej starosta mogileński Tomasz Barczak, wicestarosta inowrocławski Włodzimierz Figas i starosta żniński Zbigniew Jaszczuk fot. Arkadiusz Majszak
     Zgromadzenie związku powiatów województwa kujawsko-pomorskiego odbyło się we wtorek 26 czerwca w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żninie. Komisja rewizyjna związku wystąpiła do zgromadzenia związku powiatów województwa kujawsko-pomorskiego o udzielenie absolutorium zarządowi związku powiatów. Starostowie z województwa jednogłośnie zatwierdzili sprawozdanie finansowe za ubiegły rok i udzielili zarządowi absolutorium.
     W drugiej części spotkania mówiono o zadaniach służby geodezyjno-kartograficznej województwa kujawsko-pomorskiego w ramach realizacji projektu Infostrada Kujaw i Pomorza, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Część geodezyjna projektu ma być zakończona w 2021 roku. Wartość projektu opiewa na kwotę 134.613.779,42 złotych. W ramach projektu cały zasób geodezyjno-kartograficzny województwa kujawsko-pomorskiego ma być przygotowany w wersji cyfrowej.

Arkadiusz Majszak, 27 VI 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry