W piątkowe południe w Waszym Radiu FM rozpoczęła się debata przed II turą wyborów na wójta Gminy Rogowo. Na debatę przybył tylko jeden kandydat Tomasz Michalczak, nie pojawił się obecny wójt Józef Sosnowski.

     Dariusz Piekarski, redaktor naczelny Waszego Radia FM zaprosił lokalne media. W porozumieniu z redaktorem naczelnym Tygodnika Lokalnego Pałuki Dominikiem Księskim w poszczególnych debatach redakcję Pałuk reprezentowali Arkadiusz Majszak i Sylwia Wysocka.

     W rogowskiej debacie Tomasz Michalczak odpowiadał na pytania związane z inwestycjami, z finansami gminy oraz z kampanią wyborczą.

     Zapewnił, że działał będzie dla dobra całej społeczności, a inwestycje prowadzone będą w całej gminie. Zapewnił też, że prowadził uczciwą kampanię, że sięgał będzie po środki zewnętrzne i nie bez znaczenia jest dla niego tradycja hokeja, gdzie zamierza pozyskać dofinansowanie na budowę boiska. W nowym składzie Rady Gminy Rogowo nie ma większości, ale jak zapewnił jest człowiekiem dialogu. Do czasu debaty nie miał też poparcia pozostałych kandydatów ubiegających się o urząd wójta w tegorocznych wyborach, którzy odpadli w pierwszej turze wyborów.

Sylwia Wysocka, 28 X 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry