Wójt Błażej Łabędzki nie dotarł, natomiast kandydatka na wójta Gąsawy Danuta Tomaszewska udzieliła na antenie Waszego Radia FM odpowiedzi na wszystkie pytania dziennikarzy.

     W sobotę w siedzibie Waszego Radia FM w Wągrowcu odbyła się debata przed drugą turą wyborów w Gąsawie. Do studia dotarła tylko kandydatka na wójta tej gminy Danuta Tomaszewska. Obecny włodarz Błażej Łabędzki, który ubiega się o reelekcję, nie wziął udziału w debacie z uwagi na liczne obowiązki.

     Debatę prowadził Maciej Januchowski, a pytania dodatkowo zadawali Iwona Kwiatkowska - Wasze Radio FM i Arkadiusz Majszak - tygodnik Pałuki. Relację wizyjną na żywo realizował Kuba Kosmatka z Waszego Radia FM. Kandydatka na wójta odpowiadała między innymi na pytania dotyczące budowy hydroforni w Gąsawie, podwyżek dla najmniej zarabiających pracowników w jednostkach podległych gminie, planów budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Laskach Wielkich, przywrócenia funkcjonowania ośrodka zdrowia w Laskach Wielkich i wiele innych.

     Debata odbyła się w porozumieniu redaktorów naczelnych Waszego Radia FM i tygodnika Pałuki - Dariusza Piekarskiego i Dominika Księskiego.

     Debatę można oglądać na facebookowym profilu Waszego Radia FM.

Arkadiusz Majszak, 28 X 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry