28 grudnia odbyła się sesja Rady Miejskiej w Żninie. Po sprawozdaniu burmistrza Roberta Luchowskiego z działalności w okresie międzysesyjnym był czas na składanie przez radnych zapytań do tegoż sprawozdania. Głos zabrał radny Dariusz Kaźmierczak.

fot. Karol Gapiński
fot. Karol Gapiński

     Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Koziełek próbował przekonać go, że komentarze radnego opozycji nie stanowią pytań do sprawozdania. Chciał, aby Dariusz Kaźmierczak zostawił je na koniec sesji, gdy jest punkt dotyczący wolnych głosów i wniosków. Ten nie chciał się zgodzić i wygłaszał ironiczne komentarze na temat przewodniczącego.
     Do dyskusji włączył się radny Grzegorz Wesołek, który także nie uniknął komentarza ze strony Dariusza Kaźmierczaka. Przewodniczący zarządził przerwę, podczas której spróbowaliśmy wyjaśnić, dlaczego samorządowcy stracili nerwy.
     Film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 28 XII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry