Minutą ciszy ku pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza rozpoczęto czwartkową sesję Rady Miejskiej w Kcyni. Minutę ciszy zarządził przewodniczący Rady Miejskiej Jan Kurant, który zapewnił, że z wielkim bólem, smutkiem i żalem przyjęta została wiadomość o tragicznej śmierci pana prezydenta Gdańska.

Jan Kurant mówił o polityce jadu i nienawiści, której owocem była niepotrzebna śmierć Pawła Adamowicza fot. Sylwia Wysocka
Jan Kurant mówił o polityce jadu i nienawiści, której owocem była niepotrzebna śmierć Pawła Adamowicza fot. Sylwia Wysocka

     - Włączymy się do żałoby ogłoszonej przez prezydenta. Dzisiaj kierujmy nasze myśli ku niebu, jako światełko nadziei a jednocześnie sprzeciwu  przeciwko mowie i polityce jadu, nienawiści dającej zatrute owoce jakim była niepotrzebna śmierć pana prezydenta Pawła Adamowicz - mówił przewodniczący Rady.

     Wszyscy obecni na sali powstali i w milczeniu i zadumie uczcili pamięć Pawła Adamowicza.

Sylwia Wysocka, 23 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry