Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Ewa Kozanecka zorganizowała w Szubinie konferencję prasową, na której przedstawiła nowe założenia programowe swojego ugrupowania, tak zwaną Nową Piątkę PiS. Najwięcej mówiono o przywróceniu połączeń autobusowych między powiatami i gminami.

Marek Kornalewicz uznał, że przywrócenie połączeń między powiatami i gminami rozwiąże problem tych mieszkańców, którzy mają problem z komunikacją fot. Remigiusz Konieczka
Marek Kornalewicz uznał, że przywrócenie połączeń między powiatami i gminami rozwiąże problem tych mieszkańców, którzy mają problem z komunikacją fot. Remigiusz Konieczka

     Posłanka zapytana przez reportera Pałuk o to jak w praktyce będzie wyglądało dotowanie zlikwidowanych połączeń odpowiedziała, że szczegóły zostaną dopiero dopracowane. Dyrektor zakładu poprawczego w Szubinie Sebastian Hałas, który na konferencji występował jako mieszkaniec Szubina, powiedział, że podstawy prawne dotyczące utrzymywania połączeń są, ale problemem był brak pieniędzy. Teraz problem pieniędzy ma zostać rozwiązany. W konferencji wzięli udział: radny Rady Powiatu Nakielskiego Marek Kornalewicz i Michał Kucharski, szef struktur Prawa i Sprawiedliwości w Szubinie.  

     Film można zobaczyć w zakładce Filmy.

Remigiusz Konieczka, 1 III 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry