Kwota wynagrodzenia to było jedno z pierwszych pytań zadanych przez młodzież z piechcińskiej niepublicznej szkoły ponadgimnazjalnej sędziemu Igorowi Tuleyi. Ten nie uchylał się od żadnych pytań.

Sędzia Igor Tuleya przybył na zaproszenie dyrekcji Zespołu Szkół Niepublicznych w Piechcinie fot. Magdalena Kruszka
Sędzia Igor Tuleya przybył na zaproszenie dyrekcji Zespołu Szkół Niepublicznych w Piechcinie fot. Magdalena Kruszka

     Igor Tuleya to polski prawnik, sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie oraz były rzecznik tego sądu. 9 kwietnia spotkał się on z uczniami Zespołu Szkół Niepublicznych w Piechcinie. Opowiedział o tym, jak wygląda struktura sądu w Polsce oraz, co zrobić, aby zostać sędzią. Chętnie odpowiadał na pytania uczniów, między innymi te dotyczące zarobków sędziego, ale także najtrudniejszych spraw, w jakich orzekał.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka, 11 IV 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry