Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" odbyły się 25 października 2019 roku w Muzeum Ziemi Szubińskiej.

Nagrodzeni i uczestnicy turnieju wraz z organizatorami i opiekunami. fot. Piotr Bembenek
Nagrodzeni i uczestnicy turnieju wraz z organizatorami i opiekunami. fot. Piotr Bembenek

     Do turnieju na etapie gminnym przystąpili uczniowie szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, a następnie uczestnicy w poszczególnych kategoriach odpowiadali ustnie na pytania przed komisją. O zwycięstwie decydowała liczba wszystkich uzyskanych punktów.
     Komisja w składzie: przewodniczący st. sek. Miłosz Błasiak KP PSP w Nakle nad Notecią, Mieczysław Jamnik sekretarz OP ZOSP RP w Nakle nad Notecią oraz prezes OMG ZOSP RP w Szubinie Piotr S. Adamczewski wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
     W kategorii szkół podstawowych: 1. Bartosz Janicki - SP nr 2 Szubin, 2. Antonina Nowacka - OSP Tur, 3. Bartosz Junyk - SP nr 2 Szubin.
     W kategorii szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych: 1. Szymon Brzykcy, 2. Oliwia Kramer, 3. Jakub Komorowski - wszyscy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Emila Chroboczka w Szubinie.
Zwycięscy otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Szubinie. Turniej  powiatowy odbędzie się 23 listopada w Nakle nad Notecią. Gminę Szubin na szczeblu powiatowym OTWP reprezentować będą: Bartosz Janicki i Antonina Nowacka oraz Szymon Brzykcy i Oliwia Kramer.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Piotr Bembenek, 26 X 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry