Lucyna Korzycka i Ewa Balcerzak nadal będą dyrektorami swoich placówek.

     26 czerwca rozstrzygnięte zostały konkursy na dyrektorów dwóch placówek oświatowych w Trzemesznie: Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Kilińskiego. Przeprowadzenie konkursów było konieczne, gdyż kończy się okres, na jaki wybrani zostali dotychczasowi dyrektorzy.
     Do konkursu na dyrektora Przedszkola nr 2 zgłosiła się tylko jedna kandydatka: dotychczasowa dyrektor Lucyna Korzycka i decyzją komisji konkursowej będzie ona pełnić tę funkcję przez kolejną kadencję.
     Dwoje kandydatów ubiegało się o stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1.
     Była to dotychczasowa dyrektor Ewa Balcerzak oraz nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2 Marcin Jakubiak.
     Decyzją komisji dyrektorem jedynki będzie nadal Ewa Balcerzak.

Roman Wolek
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 1324 (26/2017)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry